Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook nebo opravit starý

Dobrý den vlastním nootebok HP655 mám ho už 2 roky a za tu dobu se začal sekat už jsem ho jednou přeinstaloval , ale pomoholo to jen n malou chvíli . Je lepší si koupit nový nebo opravit a něco co by se tam dalo vyměnit . Stačí mi aby se tam dala hrát jedna hra League of legends. A na internet .

HP655 http://notebooky.heureka.cz/hp-655-h5l07ea/specifi kace/#section
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

pokud po přeinstalaci funguje ok, tak muu asi nic není.. můžeš pročistit, aby se nepřehříval útroby a určitě bycch přikoupil další 2 GB ramku, 2 jsou dneska imho dost málo a volný slot bys ta měl dle specifikace mít

Typ operační paměti

DDR3

Počet slotů operační paměti

2x SO-DIMM

já ti nepovím co potřebuješ za výkon na tu hru, to možná tady poradí jiní, ale řeknu ti, že tu ramku když odšroubuješ zadní kryt a dáš tam opatrně do volného slotu podle té kterou tam už máš, zvládneš vyměnit i pokud jsi cvičená opice;-)