Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větráky do Case(PC)

Dobrý den.

Mam dotaz, Chci se zeptat jak správně dát větráky do case aby to co nejlépe odvětrávalo ?

Zatim mam jeden základní co byl v Case v předu a jeden jsem si koupil a dal ho do boku, Problem je že mam velikou grafickou kartu a bojim se aby to neudělalo neplechu..

Proto se ptám, nechat ho v boku a nebo ho dát dozadu ? Popřípadě pokud dozatu jak poznam že jsem ho dal správně? I na boku a i dozadu ? Kouř z cigarety mi to tahá dovnitř ale když na to sáhnu tak ledovej vzduch jde¨ven ? Nevím jakou stranou a kam ho nasadit.. Děkuji moc.

Již vám bylo psáno, že do bočnice ventilátor nepatří! Proč ho tam naprotiv radám a obrázkům chcete mermomocí cpát? Směr otáčení lopatek a směr toku tekutiny ventilátorem je na těle statoru označeno šipkami. Pokud bude opravdu nutné, pak zmermomocním fotoaparát.