Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno koupě nové grafické karty

Ahoj , mám problém ohledně koupi nové karty , chtěl jsem si pořídit GTX770 ,ale vzhledem ke své spotřebě to není nic pro mě , byla na řadě GTX970 , která mě překvapila ve všech ohledech , ale potřebuji se vás zeptat jako hodně by mě omezoval můj i3 2120 při hraní s touto kartou. Zdroj je naprosto v pohodě a 970ku utáhne v pohodě. A bude velkej rozdíl při hraní oproti GTX660 ?

Já nekoukal na nabídky všech obchodů, už jde v podstatě o výběhovou řadu Intelu. Nevím co je "checknout", ale typ zdroje se nejlépe zjistí vyfotografováním štítku toho elektrického stroje a zveřejněním snímku. Není totiž 500W jako 500W...

760 se moc nevyplatí, myslím si. Jinak bych neřekl, že rozdíl bude nějak závratný. Určitě ne natolik, aby se vyplatil upgrade. Jinak bych asi přemýšlel nad zdrojem. Maxpower není žádný zázrak a grafika za nějakých 8.000,- by si zasloužil něco kvalitnějšího. A pokud je to tento, tak to neriskuj už vůbec. Jelikož na +12V větvi dá maximálně 288W.

Samozřejmě, že bude a to hlavně v nových hrách které umí čtyři vlákna, hlavně to je důležité při propadech kde i3 bude už třeba na hranici hratelnosti okolo 25fps.
Jo a pokud chceš čísla, tak zapoj taky trochu sebe a najdi si výsledky z některého 3D Marku s tvojí g.kartou a rozdílu mezi oběma použitými procesory.
(jak jednoduché sám získat informace, ovšem já ti to hledat nemíním)

Nechci nic hledat , mě stačí když mi řekneš jaký je rozdíl přibližně v procentech , protože jsem uvažoval , že si pořídím prve GTX970 a během dvou měsíců k ní hodím i5 , jelikož jsem ve špatné finanční situaci po koupi notebooku ,tak to chci udělat co nejchytřeji