Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické zapnutí PC

Nevím si rady s vypnutím počítače přes start. Když provedu tuto funkci, po určité době se PC znova nastartuje, jako kdybych počítač restartovala. Jaká je to chyba a jak ji odstraním? Děkuji

Jak už bylo řečeno výše, v biosu se podívat na nastavení "Wake-up Events", budou tam nejspíš položky pojmenované podobně jako Wake-on LAN, Wake-on Ring a podobně.

Může být se takto ale také projevovat vadný zdroj.

Každopádně, doporučuju jedno zaručené řešení - koupit "psa" - napájecí prodlužovačku s více zásuvkami a vypínačem.

Aj onboard sietovka je PCI/PCIe zariadenie. Niekedy ma specialny PME signal a vlastne nastavenie v BIOSe a niekedy je to zapojene na PME ("zapinaci") signal spolocny pre vsetky PCI zariadenia.

P.S. nahodne zapinanie je skor sposobene signalom na ktory nie je zapojene nic (a vyrobca tam nenacpal rezistor a uroven signalu si lieta ako chce).

pred tydnem mi zacaly stejne problemy a predevcirem mi odesel zdroj... pokud pocitac vypnes a jak pises, ze po urcite dobe se znova zapne, zkus mezi tou prodlevou zapnout osobne, pokud se nezapne, tak cekej, ze ti brzo odejde zdroj...

ja mel takovyto problem... vypl jsem pocitac obvyklym zpusobem - start - vypnout po peti az deseti minutach se sam zapnul... kdyz jsem ho vypl v prihlasovani do windli, tak uz se sam nezapl... kdyz jsem chtel mezi vypnutim a samo nastartovani pocitace zapnout rychle comp, tak proste spal a musel jsem pockat tech pet az deset minut... kdyz jsem vypl cely pc z elektriky a znovu zapl zpet, tak jsem si musel hrat s kabelem od zdroje abych pc vubec zapl ( jelikoz ja se nemuzu podivat dovnitr pc - zaruka ) a predevcirem jsem vypl pc a cely den se mi nepodarilo ho dat zpet do provozu, tak jsem ho sel reklamovat a problem je ve zdroji... bohuzel tohle jsem ocekaval, ze se stane, jelikoz mam zdroj, ktery byl se skrini a tem se rika nekvalitni =)