Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak rootnout iGet BlackView V3, Android 4.4.2

Zdravím
mám problém. Dostal jsem nový iGet BlackView V3 s Androidem 4.4.2. Chtěl bych ho rootnout (ano vím co to obnáší). Skoušel jsem Kingo ROOT, skoušel jsem TowelRoot (snad první apka o které jsem kdy slyšel že dokáže rootnout mobil na kterém běži). Kingo ROOT, se přestože vypisuje typ mobilu správně, vždycky po restartu telefonu loopne v loopu 3 správ, první říká že si to stáhne potřebné soubory, druhá říká že čeká na odpověď telefonu, třetí že to získává skripty. A furt dokola. TowelRoot píše že mobil není podporovaný.
Nějaký způsob jak rootnout ten mobil?

Díky, SteveXtreme.

Vyřešeno. Pilné googlení, prokousávání se azbukou a čínskými znaky, asi stem typů Mediatek čipsetů a čínských telefonů jsem zjistil dvě věci:

1.) Telefon je, přesně jak bylo řečeno, českočínský. Prodává ho česká firma ale vyrobený je někde na thajwanu. Nebo na filipínách. Nebo někde v prdeli na věži tam kde serou papeži. Prostě českočínskej šmejd.

2.) Telefon se mi podařilo rootnout pomocí čínské utility na ruských torrentserverech (ehm... xD), ale omlouvám se všem, kteří zde hledali tuto utilitu - trvalo mi 3 dny aktivního hledání než jsem ji našel, čímž pádem ji rozhodně nehodlám sdílet. Tradá!

Ale ale, tady je někdo pořádně nasranej, co? Se poser a di si to hledat sám, magore. Člověku, který se umí normálně ozvat bych odpověď poskytl. Jdi si, prosím, trolit nějaké pjúdipáje, než se ti podaří vykreslit se ještě hůř.

Odtud
http://www.svetandroida.cz/mashup-root-tool-201410
si po přečtení stáhněte Mashup Root Tool

(pokud se rozhodnete postus podstoupit, použijte volbu č.3 a musíte si v telefonu, který připojíte přes USB povolit v nastavení/pro vývojáře/ladění usb
Dělal jsem to v XP a potřeboval jsem i tento driver_iget
iget )

Protože to nepůjde, zkopírujte si z Mashup Root Tool jen KingRoot.apk někam do telefonu a nainstalujte. Potom KingRoot spustě a postupujte dle obrázků co jsou zde
http://www.rohanarya.com/2014/10/how-to-root-phone -using-kingroot.html

Kontrolu provedení rootu vyskoušejte třeba pomocí root checker basic který najdete v obchod play
foto týden starého a já android neznalého systému který jsem rootl zde
iget

Hezké vánoce přeje V3

Caute lidi tento mobil mam a podarilo se mi ho rootnout s applikaci kingroot nevite neco jak mit delsi vydrz baterie ma vydzet MINIMALNE necele 2 dny ale vydrzi POUZE 10h surfuju na netu nekdy si neco aźahraju a 3g mam vyplou (a je samozrejmost vypnuta wifi,jas na nejmensi,zvuky,vibrace,... skoro vse vyple) diky za radu kdyz tak :)

Boha jeho, co ty jseš za člověka :-( Jak jsem si to tu pročítal, tak je mi z tebe vážně špatně... Potřebuješ radu, napíšeš sem. Když jsi na to přišel, jak to udělat, místo toho aby ses podělil o své zkušenosti napíšeš "Btw kazdy si umi googlit". Tohle jsi měl udělat hned od začátku a neotravovat lidi, kteří se Ti snažili pomoct...