Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký si mám vybrat notebook do 14000 Kč

Zdravím,
Na Vánoce dostanu ke studijním účelům notebook a mám si na netu vybrat nějaký do 14000. Ten notebook by mi měl sloužit tedy hlavně k studijním úkolům, ale když už nějaký budu mít, tak ať je aspoň trošku pořádný. Tedy bych tam chtěl mít i dobrou ramku (aspoň 8GB) a taky grafiku, aby mi ten notebook zvládl i náročnější hry. Zatím po porovnání několika notebooků uvažuji o těchhle dvou: http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebo oky/ASE157274508G/acer-aspire-e1-572-74508g75mnkk- nx-m8eec-004-cerny-notebook a http://notebooky.heureka.cz/lenovo-ideapad-z50-80e c0052ck/. Který je podle vás lepší nebo znáte jiné lepší než tyto dva do ceny, kterou jsem uváděl.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Chceš snad notebook. (karel)

v takej cenovej relácii náročnejšie a náročné hry plnohodnotne nezvládne žiadny,RAM sa dá dokúpiť aj neskôr,problémom je cenový limit,tam nejaký priestor na na manévrovanie nieje a výkonnejšiu hernú zostavu v podobe notebooku od toho nečakaj,ale keďže ho máš k štúdijným účelom,tak môžeš študovať,prečo to tak je....