Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapnout grafiku, a né hrat na intel hd?

Dobry vecer, mam tento ntb: lenovo ideapad z50-70 silver, grafika 840m a hru world of tanks hraju na nizke detaily, coz mi prijde trochu divne, nebo to tak ma byt? Tak se chci zeptat jak poznam jestli hraju na te nvidii nebo na intel hd graphics, diky :)

- Staci na tu urcitou hru hru.exe nebo odkaz kliknou pravym tlacitkem mysi a "zvolit > SPUSTIT S Grafickym procesorem > NVIDIA"
- Prepnuti z Intel HD na NVIDIA pri spusteni hry, je "AUTOMATICKE", nic nastavovat nemusis.

(world of tanks , je hodne gurmanské na CPU jak iGPU)