Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC - přidání RAM

Dobrý den ještě jednou,

mám složený PC, ve kterém dřímají tyto RAM paměti
http://www.alfa.cz/product.php?eid=105140000000000 11N3

Chtěl bych si RAM rozšířit na 8 GB? a tak jsem se podíval, jaké jsem si tehdy pořídil - a ejhle, již se v alfě neprodávají...

Jistě, mohu začít hledat jinde, ale i přesto mě zajímá(jak to funguje)... Potřebuju totožné? Nebo stačí s obdobnými parametry?

Děkuji za odpovědi :-)
Bartex

Kingston's KHX1600C9D3B1K2/4GX is a kit of two 256M x 64-
bit (2GB) DDR3-1600 CL9 SDRAM (Synchronous DRAM), 1Rx8
memory modules, based on eight 256M x 8-bit FBGA compo-
nents per module. Each module kit supports
Intel®XMP(Extreme Memory Profiles). Total kit capacity is 4GB. Each
module kit has been tested to run at DDR3-1600 at a low
latency timing of 9-9-9 at 1.65V. The SPDs are programmed to
JEDEC standard latency DDR3-1333 timing of 9-9-9 at 1.5V.
Each 240-pin DIMM uses gold contact fingers and requires
+1.5V. The JEDEC standard electrical and mechanical specifi-
cations are as follows