Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemožnost otevřít soubory z PC OneDrive na Androidu

Zdravím,
rád bych otevřel soubory z PC, které se mi synchronizují na OneDrive také na telefonu se systémem Android, jenže v aplikaci OneDrive pro Android se mi složky zobrazí s příponou .ink, což není možné na Androidu otevřít. Mám nejnovější verzi aplikace OneDrive na telefonu Oneplus One s Androidem 4.4.4 a na PC mám W8.1 s nejnovějšími aktualizacemi. Máte pro toto nějaké řešení?

Předem díky za každou pomoc

LNK = link, odkaz

Doplním popis, který se mi líbí:
Napiš si na papírek: kožich je ve skříni.
Když jsi doma, přečteš si papírek, jdeš do skříně a vytáhneš kožich.
Když si papírek přečteš na návštěvě u známých, jdeš do skříně a... Kožich tam není. Hádej proč?