Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utáhne tato vykopávka nějaké hry ?

Zdravím,chci se zeptat,nevíte o nějakých (pokud možno dobrých hrách) které by tento "PC" rozjel ? 512mb RAM,win XP,AMD Athlon 1.1 GHz,grafika Radeon 9200 SE Family. Vím,je to asi silné jako dnešní kalkulačky,ale pokud o něčem víte,napište , jinak na world of warcraft to asi nemá co ? Dík

Noo tak jakože... možná co te týká wowka tak první vydání na stažené detaily by si to snad dalo... no, záleží taky na monitoru. Nevím sice kdes to nabral, ale i kompl co jsem si kdysi sestavil z dílů ze sběrňáku byl výkonější... jak už se zmiňovalo možná Diablo by to rozjelo... šak zkus uvidíš.