Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei Ascend Mate 7 alebo Google Nexus 6 ?

Dobry den, chcel by som si kupit novy telefon respektive tabletofon a neviem sa rozhodnut. Rozhodujem sa hlavne medzi tymito dvoma, no uvital by som pripadne aj ine telefony na urovni spominnanych dvoch.
Velkosť displeja min. 5,5 - 6,4 palcov, FULL HD alebo QHD
velka vydrz baterie a samozrejme Android

Este by som chcel vediet, ci sa da otvorit zadny kryt na Nexuse 6 alebo Mate 7 a vybrat bateria.

Ďakujem

Dakujem... Co sa tyka vzhladu je u mna top... neskutocne pekny mobil.
Ale zase ten Nexus 6... velmi mam rad Google ich sluzby aj produkty a tiez vyzera pekne ten Nexus - vacsie rozlisenie, RAM,...

U mna dost zavazi aj to, ci sa da dat dole zadny kryt a vybrta bateria