Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to podvod?

Zdravím,cháněl jsem si nová sluchátka a hrozně se mi líbily Asus Cerberus. Tak jsem nějak tak hledal a našel jsem si chlápka co je prodával za 800,-. Jako důvod prodeje udal, že je dostal k notebooku a nepotřebuje je. Tak jsem mu napsal, jestli by mohl poslat fotky(psal, že jsou to nová,neotevřená sluchátka). Fotografie poslal dnes. Mě opravdu přijdou jako originálně zabalené. Navíc je tam napsáno "Exclusive promotion model, not for sale". To not for sale- neměl bych z toho nějaké problémy? Zde jsou foto,a prosím napištee mi, jestli bych si je měl vzít.

www.nahraj-obrazek.cz

"Exclusive promotion model, not for sale"

To znamená, že tento model v tomto balení není určen pro prodej v obchodech, ale dávají ho třeba právě k tomu notebooku, jako tzv. "příbal". Může se i kapánek lišit od běžné produkce pro obchody, ale taky nemusí (krom obalu).
Takže to klidně kup, jen záruka na to asi nebude.

Čau dej si pozor jelikož ty sluchátka co dávají k různé elektronice nemusí být totožné s klasikou.
Já se jednou napálil v tomto výrobku:
Taky to byl kup od někoho co je dostal k notasu...
Asus steelseries-siberia Republic of Gamers
chtěl jsem je na komunikaci ve hrách a na pokec po Skype a když mi došli nenapadlo by mě že nebudou mýt vubec mikrofon!!! jako mají originály...ani mě nenapadlo se prodávajícího na to zeptat.
Takže bacha...

Pokud to jde dokoupit tak ok chtěl jsem tě jen upozornit co vše může číhat za problém,který by tě ani třeba nenapadl.U těch co jsem kupoval já tak dokoupit nic nešlo u originálu byl mikrák takový vytahovací ze sluchátek u těch co jsem koupil nebyl prostě žádný...pokud nemyslíš tedy dokoupit stolní mikrák to potom jo...