Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu

Dobré ráno přeji

Rád bych znal váš názor a hodnocení na níže uvedenou sestavu. Případné připomínky, návrhy, prosím sdělte cokoli co vás napadne :)

Pc využívám převážně na hry, takže bych rád kdyby to utáhlo současné a budoucí hry nejlépe na full detaily při rozlišení 1080.

Sestavu jak jsem již napsal, mám vymyšlenou, takže bych rád znal váš názor :)

Operační systém určitě win7 x64

Chci taktovat, tak bych rád věděl zda níže uvedený chladič na to bude stačit :)

http://www.alfa.cz/basket.php?items=_2SUL012I1Y012 MZB012NUD012RZT012DPB01

Ostatní komponenty, které nejsou uvedeny, si ponechám ze stávajícího pc.

Chladič cpu - Gelid solution tranquilo rev 2

Bude stačit chladič ? :) aby se to neuvařilo, později bych dokoupil vodní chlazení

Jenom RAMka by mě zajímala, jestli by nebyla potřeba taky dokoupit novou, nebo zda bude vyhovovat stávající.

RAM DDD3 kingston hyperX blu 1600 Mhz - 4x2gb

Dále nějaké větráčky, s tím vás nebudu zatěžovat :) .

To by bylo asi tak všechno, jestli jsem na něco zapomněl, ihned doplním popřípadě můžete vy :) .

Děkuji za váš čas

No je vidět, že ti o názor ani tak nejde, jako o ukázku co si vymyslel.
Takže 650W předimenzovaný zdroj, prťavej fofr disk na který se pomalu nevejde se systémem jedna-dvě nové rozežraná hry, chladič který na skutečný přetakt nestačí a předražená krabice která se stejně bude válet někde pod stolem.
Kup si co chceš, jsou to tvoje prachy.

Ale jde mi o názor, určitě ano.

K té krabici :) , ano bude někde pod stole, ano je to jenom 'obal', ale rád bych aby ta krabice nějak vypadala, je to jenom věc vkusu a mě se jednoduše ostatní casy nelíbí.

A navíc, plno věcí už je dávno koupená, ssd, zdroj, grafika, to už mám doma. Dokupoval jsem to postupně a už mí chybí jenom case, mobo, a procesor.

Ten zdroj, nedalo by se to řící o každém že je předimenzovaný ? Nebo je to jenom kvůli toho, že možná nebude využíván naplno, ikdyž bych taktoval jak grafickou kartu, tak procesor?