Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s napájením / nabíjením notebooku.

Dobrý den, chtěl bych požádat o radu / pomoc. Včera jsem si po hraní hry všiml, že mi notebooku nenapají a funguje pouze na baterce. Nikdy jsem baterku ani napájecí kabel (nabíječku) z notebooku nevytahoval (jen ve výjimečných případech). Zkoušel jsem zapojit do jiné zásuvky, ale stejný problém. U nabíječky svítí ta dioda, takže si myslím, že to nabíječkou nebude. Také jsem zkusil vytáhnout baterku a spustit bez ní - počítač se nezapl.

Mám 2,5 roku starý notebook Acer Aspire 5750g - taktéž baterka a nabíječka. OS Win7 Home premium. Předem děkuji za rady a odpovědi. Lukáš S

Voltmetr v domácnosti nemáme, stejně tak identickou nabíječku ... Neexistuje nějaký způsob, jak zjistit přesně, co není v pořádku ?? Zpět k notebooku - zjistil jsem, že když nechám přes noc notebook v zásuvce, tak se baterka nabije, ale když zapnu notebook, tak je nabíječka out, i když ta dioda na zdroji svítí ..

- takze sa bateria vybija, ked je NB pripojeny do siete?
- hore si pisal, ze sa ti cez noc NB normalne nabije?

- bolo by fajn vylucit/potvrdit chybu na konektore
- inak ak mas NB na svojom stalom mieste (stol), kde s nim normalne pracujes a on sa ti tam potom normalne cez noc dobije, tak by to mohol aj problem s biosom, skusil by som aktualizovat na najnovsiu verziu pre tvoj prave pouzivany Windows

ak by sa problem flashnutim novej verzie biosu neodstranil a vylucil by sa problem s konektorom, tak problem bude v DC menici napatia, ktory byva v drvivej vacsine pripadov umiestneny na zakladnej doske, v tom pripade je nutna jeho vymena, otazka znie kto ti v dnesnej dobe vyspajkuje stary DC menic, kde si zohnas novy a kto ti ho tam spat naspajkuje - to by bola ta cenovo unosna varianta opravy, ta druha je vymena dosky - kupit novu od Aceru sa neoplati, jedine zohnat nieco na ebay prip. po bazaroch, ale budes kupovat macku vo vreci