Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí nabídky aktualizace na Windows 8.1

Zdravím.
Mám Win 8 a 8,1 nechci, jelikož jsem je již několikrát měl a vždy mi po jejich aktualizaci začal blbnout notebook. Hlavními problémy bylo to, že při aktualizaci ovladačů grafiky se začal zobrazovat Bluescreen a vypadávala síťovka... Nějakou dobu mi už vyskakuje nabídka přes celou plochu, která mě vypízí k aktualizaci na Win 8.1. Do teď šlo ale zvolit "Připomenout později". Nyní to již nejde a mám jen na výběr aktualizaci nyní a nebo za 1,2,3 nebo 4 hodiny... Moc rád bych to vypnul, zkoušel jsem nějaký věci, co našel strejda Google, ale nic nefunguje (zkoušel jsem 2 metody přes regedit). Prosím vás, nemáte někdo nějakou zaručenou metodu? (Takový triviální věci jako třeba vypnutí upozornění v ovládacích panelech už vůbec nefachčí).
Děkuji

Widle mam legální, notebook je ACER v3-772G. Je to docela krám, ale za ty prachy to stálo... (ty widle jsem již několikrát měl a pak několikrát přeinstaloval, ale vždycky byl problém, s W8 žádný problém není, až na tohle)

Ne, samozřejmě že jsem je instaloval ve správném pořadí. O to ale nejde, neřešitelnost tohohle problému jsem objevil již před půl rokem v jednom vláknu. Teď řeším to, že i když se pokusím v regeditu zakázat upozornění na aktualizaci, restartuji ntb, nikdy se nic nezmění...

O ty ovladače tolik nejde, bez těch se dá obejít, největší problém je, že mi vypadávají některé sítě... Doma mi to fachčí, ve škole taky, ale třeba na intru, nebo u táty mi net padá a musím restartovat kompa.