Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s win 8.1

včera večer jsem chtěl skontrolovat počítač přez avast. dal jsem kontrola po restartu aby byly odstraněny všechny viry atd, a nechal jsem běžet pc přez noc. rano bylo zkontrolovano jenom 5% a tak jsem test zrušil kdyš se mi oběvila plocha taka sem měl polovinu mích souboru smzaních a taky jine barvy na dlaždicíh v hl menu win 8.prosím o radu.

Zrejme máš nelegálny alebo nejak inak pošahaný systém. (Nedokončené sťahovanie záplat, u.s.w.)

Reštartuj do Núdzového režimu, oprav ikony s plochou. Stačí zmazať súbor "IconCache.db" a odhlásiť sa.

Spusť posledný bod obnovy.

Preinštalácia do továrenského nastavenia, posledná možnosť.

Avast je v celku velice dokonalý čistič W8.1, že dokázal pri 5% výkonu za celonočnú šichtu zlikvidovať sotva plochu, ale garantujem, že Avast za tento stav nie je zodpovedný.

přez avast... přez noc...
kdyš se mi oběvila plocha taka sem měl polovinu mích souboru smzaních... prosím o radu.

Rada zní: Mazej od počítače a uč se do školy. Začni češtinou!
Surovec by řekl: Běž nakrmit prase a na počítač nesahej.