Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tablet pro dceru 11let

jaký tablet pro dceru 11let nechci nic drahého ale zase aby to melo význam a ruzné aplikace se třeba nesekali jde asi především o nějaké nenáročné hry na internetu a hlavne ten blázniví pou nebo jak se to jmenuje?děkuji za tipy,,cca do 1500kč nebo max do 2000tis ale to už bych chtěl aby měl gps,ja si chci časem koupit nějaký s gps a používat ho jako navigaci se sigikem,,,,děkuji za tipy

To jsi našel v Babičce od B.Němcové? Jsem často s vnučkou ve škole a byl jsem ohromen orientačními schopnostmi, či periferním viděním dětí již od první třídy. Jako roboti vycházejí z šaten, obličej modře ozářen displejem telefonu na který upřeně zírají. Při tom zvládají schody, vybírají zatáčky a aniž by odtrhly zrak od mobilu dojdou až k své lavici. Před školou pak nevedou diskuze o šatičkách panenek, ale o foťáku v telefonu, ramce, velikosti pamětí, fungování apek a her. Diskuze se stáčí i na obaly které dostanou z eBay. Šatičky, vlásky a další pak řeší pouze ve svých aplikacích, pokud nekupují zahrádky, zařízení a zvířátka. Chlapečci se pak zajímají o anatomii.:-D:-D

Dcera má nějaké Prestigio (myslím, že to má 8") asi za tři a půl, kupováno asi před rokem a půl.
S tablety jinak nemám zkušenost, ale tohle bych vyhodil z okna. Pomalé, odezva líná a hnusné rozlišení obrazovky s patrným rastrem. Po chvíli používání je z toho horká brambora.

Ale no tak. Víš o čem mluvíš, zase nějaké vyčtelinky?
http://www.mp.cz/produkt-5100185-tablet-samsung-t1 10-galaxy-tab-3-70-wi-fi-lite-white-zanovni/

TABLET SAMSUNG T110 GALAXY TAB 3 7.0 Wi-Fi Lite White. Tady ho mají za 2200,- a nemusíš se bát. Pojede ti vše jako z praku.
A za tyto prachy nemá konkurenci.
A řeči o dětech ve věku 10 let jsou taky zcestné. Holka, který je vysazená na počítač ve třech letech toho umí tolik, že by se protáčely panenky.

Na Aukru pak běžně pod 2000,-