Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kolik dělá váš cpu bodů v integrovaným testu windows vista?

Tož asi tak..chtějí mě v úpráci nasrat..už dva si koupili coreduo 2 model 6300 a 6400 a serou mě tím, že jim test ve vistě dá víc bodů než mě. Mám s amd 3200@2650 4,3 bodu...potřebuju vědět s jakým procesorem to ukáže kolik bodů. Hej chlapi kdejakej vobchodník nebude mít lepší mašinu než mmtank!!!! Zajímají mě hlavně výsledky dualcore amd2 4000+ a větších

Nový nástroj od ATI/AMD nazvaný Are You Windows Vista Ready? se spouští přímo prostřednictvím webové stránky s ActiveX prvkem. V přehledné tabulce zobrazí informace o grafické kartě, operační paměti, rychlosti procesoru nebo velikosti pevného disku. Dozvíte se, zda současné parametry splňují nároky Windows Vista, nebo zda byste měli nejprve svůj počítač upgradovat.

http://ati.amd.com/technology/windowsvista/AreYouVi staReady.html