Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ultra herna PC zostava

Dobry den.
Vedeli by ste mi prosim Vas poradit nejaku hernu zostavu, ktora bude schopna utiahnut najnovsie hry a najnarocnejsie tituly ako napriklad Crysis 3, Far Cry 4, Project Cars (ano viem, ze este nevyslo), GTA 5 (ano viem, ze este nevyslo ale vychadza zaciatkom 2015) na 4K rozliseni (3840x2160) a na Ultra vysokych nastaveniach? Ide mi totiz naozaj o dokonaly graficky zazitok ale aj o pozitok z hrania, cize ta zostava by mala byt schopna utiahnut spominane hry aspon na nejakych 70fps. Ide mi naozaj len o hranie hier, ziadnu Blu-Ray mechaniku nechcem a ani ine zbytocnosti ktore by mohli navysovat cenu. Zatial hladam radu len ohladne PC zostavy, bez monitoru a preiferii. S pretaktovanim nemam ziadne skusenosti a taktiez neviem ci ma vyznam SSD disk, neviem aky ma vplyv na vykon v hracg. A bol by som rad keby mi dana zostava sluzila dobre (ako uvedene hore) aspon nejaky rok, nech nemusim pri kazdej novej hre upgradovat.
Vopred velmi pekne dakujem.

To, co pozadujes stoji tak 2000-3000eur = nerealna kravina, cena neodpovedajuca vykonu vzhladom na casove obdobie.
Prestan si robit s ludi srandu. Radsej mi tych 2000e posli, vyuzijem ich s rodinou urcite lepsie ako na takuto blbost. Pretoze aj na dnesne hry ti bohate staci pc max za 1500, pricom do ceny je zaratany aj monitor a periferie.