Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při vypalování

Chtěl bych prosím poradit...Stáhnul jsem si film,když do spustím v PC,tak mi jede obraz i zvuk.Ale jak ho vypálím přes Nero7 a dám do DVD,tak mi jede v televizi jen obraz bez zvuku.Nevíte čím by to mohlo být?Dělá to jen u tohoto filmu,jiné filmy po vypalování běží v pohodě...Mám win xp pack2

Je to o kvalitě položeného dotazu. Je třeba se vcítit do toho, zda má druhá strana vůbec šanci z takového popisu pochopit jádro problému. Nemá.
V jakém formátu jste si to stáhl, v jakém formátu to vypalujete, na čem přesně to přehráváte? Budu předpokládat, že jde o video s koncovkou .avi, které se pokoušíte přehrát na stolním přehrávači, jenž podporuje DivX/XviD. Pak zkrátka nepodporuje formát zvuku, který je u zmíněného filmu použit. Nejrozumnější bude onen film převést na formát DVD-Video a takto ho také v Neru vypálit. Pak je úspěch zaručen.