Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 770 s divnýma parametrama

Ahoj, kamarád si koupil na této stránce grafickou kartu: http://www.aliexpress.com/item/HOT-2g-DDR5-GTX-770 -nVidia-GeForce-Video-Card-nVidia-Graphics-Card-2G -GTX770-DDR5-Ssupport/2041222481.html
Je označená jako GTX 770, ale má úplně jiný parametry: klasická GTX 770 má 1536 stream procesorů, kdežto ta v odkazu má pouze 192 stream procesorů atd atd.
Co si o tom myslíte?

ja nehovorím o tom že grafiku nedostal ja hovorím o tom že ta grafika možno nebola pravá gtx 770, dostal to original v krabici zabalené ?
aj keď je to asi hluposť sa tu o tom baviť lebo neviem či sa dá niečo také urobiť aby to bolá ina grafika v pc ukazovalo gtx 770, nevyznám sa v tom tak takže počkaj možno ti poradí niekto iný :)