Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM chyby

Zdravím....
Zkusím popsat svuj problém jak nejlepe to pujde:

Spustil jsem MemTest86+ v1.70 a ten mi našel několik chyb na jednotlivých adresách paměti, proto jsem skusil i jiný program Windows Memory Diagnostic a výsledek byl stejný. Tyto chyby se začínají objevovat tak po 3 hodinách.
Mam ramku 512MB sdram.

Dají se tyto ramky nějakym zpusobem Naformatovat? defragmentovat? nebo něco s něma provést? abych nemusel kupovat nove?

Prisím o radu???

Může to být chyba paměti /nejčastěji/ nebo i chyba základní desky. Vždycky zkouším paměť i v jiném pc. Nezbude než skusit jinou paměť. Pokud je to skutečně sdram tak to spíš vypadá na koupi nové desky a ddr paměti, při určité kombinaci je to skoro levnější než koupě 1*512sdram.