Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 730

Čaute, chcem si kúpiť nový mobil Nokia lumia 730 a chcem sa opýtať či má nejaké nedostatky alebo prečo by som si ho mal kúpiť a aká je výdrž batérie pri bežnom používaní (internet,hovory..) Ďakujem :-)

prečo si ho máš kúpiť ? veď hneď na začiatku vety to píšeš,že ho chceš kúpiť,tak preto ho máš kúpiť,keby si ho nechcel kúpiť,tak ho kúpiť nemáš....nedostatky určite má,neexistuje žiadny výrobok,ktorý žiadne nedostatky nemá,záleží ovšem na uhle pohladu,či tie nedostatky niekomu vadia,alebo nie...jeho hlavným nedostatkom je možno to,že je to posledná nokia s logom nokia,jeho novší nástupca 735 je už s logom Microsoft,takže to je ďalší nedostatok,už to nieje najnovší model,má nástupcu,nepatrí k najvybavenejšej triede,ale zasa má prijatelnejšiu cenu...

+ svižný, snadno ovladatelný (a blbuvzdorný) systém
+ kvalitní HW
+ dvě SIM
+ kvalitní displej
+ paměťové karty
- nejsou na to aplikace (tedy, jsou, ale jen asi 200 tisíc)
- absence LTE (model 735 má LTE a je jen na jednu SIM)

Výdrž? Očekával bych slušné dva dny, ten systém není žravý. Záleží samozřejmě na využití.