Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neprehratelne wmv soubory

Zdravim osazenstvo. Mam u meho uzivatele nasledujici problem: nektere wmv soubory (vetsinou "videa z posty", napr. http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/08147/Die_Handtas che.wmv_1.98MB.html ) se u nej odmitaji prehrat - zvuk jde, video je roztrhane. Zkousel ksem to resit pomoci UPD kodeku na wmv9_VCM, nulovy efekt. Pouziva WXP SP2, pro prehravani WMP (nevim ktery, resim to po ICQ). GSpot zahlasi u souboru pouze "format ASF, WMV" (ale to se nedivim - neni pro tohle primo urcen). Kde je zakopan pes?

Ted jsem se od nej vratil a vypada to na "naboreny" WMP9. Strcil jsem mu tam MP Classic a zatim to dal resit nehodlam - i kdyz ho nemuzu donutit k prehravani streamovaneho videa (on cuci i na porady TV Srackomet) - ty stranky si zavolaji WMP bez ohledu na asociovane typy. Jsem s nim domluveny na instalaci WMP10, ale to az priste.

Diky za vase reakce a cas.