Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem irc bot

Ahoj,
Potreboval bych najit jednoduchycho bota, kterej by jenom hlidal kanal. Mel by bezet na Windows, nejlip jako sluzba. Koukal jsem na Eggdrop port pro Windows, ale zda se mi to zbytecne slozity, dale jsem nasel jsircbot (IRC bot v JS), jakz takz jsem ho rozchodil, ale nejspis nemuze bezet jako sluzba. Nevite o nejakym?

Diky moc, Ondra

tak jsem ho nak rozchodil, fakt to neni tak slozity :-)

na muj ucel se mi to ale stejne zda zbytecne slozity, potrebuju jen cosi, co se pripoji na kanal, bude to prvni, protoze se to pripoji na localhost hned po spusteni serveru a protoze nikomu nebude moci dat op, nikdo ho nebude moci shodit. tohle by mi stacilo..