Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty.

Zdar to sem zas já. Uvažuju dokoupit komponenty. Cena tak 25+-. Zdroj mám 600w disk mám 2tb. Sestava s os i s monitorem. Ale slyšel sem když koupím třeba gtx 970 tak za 2 nebo 3 roky nebude nic rozjíždět je to pravda? Tak do těch 25 tisíc co nejmíň díky.

Ps myslíte koupit to teď nebo na Vánoce.

Ked chces mat jasno, co bude tak "za 2 nebo 3 roky", skus nejaku vestirnu.
Keby tu aj bol (teoreticky) clovek, ktory vie co bude za 2 nebo 3 roky, aj tak tu ho nenajdes, lebo (ako vizionar, milionar) si prave buduje svoju vilu ma Bahamach, Floride, Bermudach... a urcite nebude Tebe odpovedat.
Pekny den.