Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte sluchátka

Zdravím,mohli by jste mi poradit nějaké sluchátka (na hraní her a hudbu) ? Pokud možno s mikrofonem. Cena pokud možno pod 1000 kč , hlavně ať jsou pohodlné. Díky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

niesu zlé podla mna jedny naj v tejto cene len mikrak rýchlo odchádza + niekedy prestáva držat ( celkovo poznám len dvoch čp ich majú takže hodnitim s ich skusenosti)

a tie čo ti radia G501 mám osobne doma, vyslovene niesu zle aj keď prvý kus čo som mal strašne šumeli (za dva dni mi ich vymenili )
ma tri módy pre hru, hudbu a priestorový zvuk - prvé dva sú totožné, ďalej keďže sú riešene cez USB tak ak máš niajaky reatek ekvalizér od zvukovej tak nebude fungovať. no sluchátka majú vlastný ekvalizér kde sa dajú aj samotne nastavenia uložit a prepinat priamo na sluchátkach ( velka výhoda )
mikrofón som zatial neskúšal takže ti moc nepoviem, zvuk majú čo môžem povedat o niečo lepší no ale však su aj drahšie :D

na záver ti môžem oboje doporučiť aj keď ja som si priplatil :)

Tyto sluchátka mám již druhé, u prvních jsem si křeslem rozjezdil kabel (měl jsem je dva roky).
Druhé mám již druhým rokem a jsou naprosto fajn, mikrofon jako u všech sluchátek průměrný. Rozhodně nevypadává, drží pevně.
Osobně bych ale trochu finančně připlácl a šel do nových http://www.alza.cz/creative-sound-blaster-inferno- d2261657.htm

A4Tech bych si nekoupil, je to levná značka, hrající si na herní převážně vzhledem, ..

Aha a ty tvoje za 1100kč nejsou levné že? To jsou asi drahé. D
Ber A4tech G501 mám je taky a jsou super. Ty mody se přepínají na ovladačí u sluchátek. Software je taky dobrý.
Mohu je jen doporučit do 1000kč lepší nenajdeš. A to jsem měl dost sluchátek do 1000kč.

S vybranymi sluchatky od Creative nemam zkusenost, nicmene obecne vsechna sluchatka Creative, ktera jsem mel moznost, tak vyborny zvuk, ale slabejsi provedeni, dlouho to nevydrzi. A4tech sluchatka neznam, ale kvalita ostatnich produktu od teto firmy je na takove urovni, ze bych si od nich ani sluchatka nekoupil.

Ty Creative HS-800 jsou co se provedení týče v pořádku (za tu cenu).
Konstrukce pevná, mušle jsou pohodlné (nebolí z nich uši), plast tvrdý - žádný zmetek.
Jediné co je na těch sluchátkách špatné je kvalita kabelu.. Má tendenci po čase tvrdnout (dva roky, ale vydrží).
V žádném případě se ten kabel nesmí ožužlávat :D Popraská do měsíce (vlastní zkušenost).

Creative sluchátka jsem měl in-eary a vzhledem k ceně jsem neměl nic proti. Zpracování odpovídající, zvuk taky.
Při koupi výrobku firmy A4tech je potřeba spočíst si, jestli ho chci používat dostatečně málo na to, aby se mi vyplatilo ušetřit. Rukama mi prošly myši a klávesnice, sluchátka ne. Za tu cenu úžasné parametry, na pohled se to snaží vypadat líbivě, ale zpracování u všech z nich v něčem pokulhávalo. Osobně jsem si koupil myš za 500, má programovatelná tlačítka, spoustu možností, vypadá hezky. Na občasné hraní OK, ale mám ji přes 2 roky a když uvážím, že už je trochu znát horší stav tlačítek a vrzající plasty, tak v případě denního používání bych ji měnil po půl roce. Kvalitní myš s menším množstvím funkcí za dvojnásobek drží a drží, vypadá jako nová.

Ok díky za názory,nějak se rozhodnu, jinak ještě poslední dotaz, přece jen ty Creative jsou levnější než ty A4Tech,tak se chci zeptat, to mají méně kvalitní zvuk že jsou levnější,nebo to je materiálem ? Ty creative vypadají pohodlněji,ale bojím se , protože sem asi před půl rokem měl sluchátka (550 kč) a to bylo jako kdyby ozvěna k těm zvukům co hrály,ale hlavně , když jsem si pouštěl nahlas hudbu (HQ) tak tam šlo slyšet syčení a to mě strašně štvalo , takže když se nebudu dívat na materiál atd. tak vyloženě kvalitu zvuku budou mít na tu hudbu/hry A4Tech nebo Creative ? Nevím jestli se to dá porovnat podle specifikací,ale jestli to jde , co myslíte ?

Creative niesu zle zvuk je podobný len mne osobne prišiel u tych A4tech lepši + možnost prepinat mod podla toho načo ich požuvam bez toho aby som sa hrabal v ekvalizery je velke plus možno aj to je vec za ktorú sa priplaca

prakticky sú to velmi pdoobne sluchatka ja osobne som bol za A4tech ale väčšina ludi tu ich odsúdi len kôly značke ktorá je podla nich nekvalitna

takže rozhodnutie je na tebe ale potom to ber tak že záruku maš 2 roky takže v prípade že by sa aj niečo pokzilo stále to môžeš dat reklamovat, nakoniec aj ta kvalitna značka sa môže pokazit :)

Syčení při vyšších hlasitostech bych viděl spíš na problém zvukovky, než sluchátek, kolem 500 už bych čekal větší zvukové ruchy vychytané.
Pokud je chceš používat často, tak bych nedával materiál na vedlejší kolej, před pár dny se mi na mých Sennheiserech HD428 rozletěl plastový most přes hlavu na dva kusy a to byl pevný, dobře zpracovaný. Moc jsem ho nenamáhal, choval jsem se k nim vždycky hezky, ale horka a mrazy urychlí stárnutí a i sluchátka "lepšího" výrobce ztratí pružnost a povolí.
Ani jedny osobně neznám, jediná možná konkrétní rada ode mě je koupit přes internet, co se zdá být lépe vyhovující a v případě zklamání vrátit.

Nekvalitní nevím tak v čem. Myš kolem 900kč není levna. A ty sluchátka taky ne. 1000kč je taková střední cesta. Sluchátka herní za 4000kč nechci, hlavně že to pak má v pc i3 a třeba r9 250 hlavně že to má ale sluchátka za 5000kč. :-)
Každopádně já mám taky už 10 let značku a4tech a nikdy mi nic neodešlo. Jenom jsem přešel na laserovou. Hold doba utíka rychle.
Ale každý má svou oblíbenou značku.