Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu?

Ahoj lidi, je to poprvý co si kupuju a budu stavět počítač. Ted mám notebook, který neutáhne nejnovější hry a proto si chci koupit novej comp. Potřebuju od vás poradit, jestli je tahle sestava dobrá a jestli například nějaký komponent v podobné cenové relaci není lepší a tak. Nejlepší by bylo kdyby jste mi řekli jestli je to dobrá a nebo špatná volba. Chci mít kvalitní a výkonný komponenty, jelikož chci tak 2-3 roky nekupovat novej/kupovat nový komponenty. Děkuji :)

http://www.czc.cz/7if8hl0e0ajim8ecsvpdegldqe/sezna m

1338098-pc-kabely - jinak opravdu perverzní. A je zajímavé, že mi ta sestava něco připomíná, aspoň přítomností nezdroje a DVD-ROM a zbytečné pasty.
http://pc.poradna.net/q/view/1338182-graficka-kart a - co dodat.
1266995-sestava - i zde předpokládám vnějšího nepřítele.
Kolik vláken tu hodláte ještě "nasázet"? Rozhodně je zbytečné se jakkoliv namáhat, když je to stejně zcela zbytečné!

Jedna sestava == jedno vlákno! V to se také nevyznáte, že ne každý má radost frikulínovi opět opakovat to samé, co už mu před několika hodinami už v jiném vláknu psal? Nehledě na dolování informací a řešení po jednotlivých komponentách v mnoha vláknech.
Před založením dotazu máte jasně napsáno, co je k radě potřeba za informace.
Z jiného vlákna M-Polova sestava - "naklepat" položky v czc, případně jezekhifi na platformě AMD AM3+. Sestavu každopádně nechat složit v czc! Vy to zjevně nejste schopen zvládnout.

Aha. Takže nikdy jsem neměl stolní pc, nikdy jsem nestavěl počítač, nemám žádný zkušenosti s výběrem a sestavením počítače. A nějaký chytrolíni mi tady budou něco říkat jo? Jen sem potřeboval poradit. Někteří mi v pohodě odpověděli a někteří jako jste vy se mi jenom přišli vysmát.

Kdybyste chtěl radu, pak založíte řádně dle návodu před položením dotazu jedno vlákno. Neznalost není k smíchu, zarputile tzv. "zdravě sebevědomě" trvat na něčem, o čem nic nevíte, není k smíchu, ale k pláči.