Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který monitor si vybrat.

Benq BL2411PT - LED monitor 24"

Chtěl bych se zeptat zda má někdo monitor
BenQ RL2455HM - LED monitor 24" Je to TN panel, ale rychlá odezva.
Jaká je odezva, zda nemá duchy atd.

Nebo zda se oplatí připlatit 3000kč za IPS panel Benq BL2411PT - LED monitor 24"
sice asi horčí odezva. Ale barvy možná budou lepší.

Zatím mám TN monitor a barvy mi připadají normální.
Dík

http://pc.poradna.net/q/view/1336478-ktery-z-monit oru-je-vhodny-na-praci-internet-a-hry
1. Buď nezná záložky, které vynalezl už hodně dávno Netscape, když není schopen si zapamatovat, co kde psal a nefunguje mu obnova relace.
2. Je to otravný Troll, co používá nespočetné množství nicků a otravuje s každou komponentou minimálně ve třech vláknech.

Pozn.: Na zive mu to už zamkli a dokonce i smazali, proto je asi naštvaný. V jeho případě mám ale ohromnou radost!