Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbité osvětlení - notebook

Zdravím,
přítelkyně si vylila vodu na notas (Asus K52J) a přestalo ji fungovat osvětlení monitoru, jinak funguje. Dalo by se to nějak levně opravit, případně máte někdo zkušenost s tím jak přidělat jiné osvětlení pomocí led diod například, pokud je to možné?

Děkuji předem

Ale ví. Pravda nemusí to dopadnout úplně nejhůř, ale pokud do notebooku něco nateklo (doufám, že opravdu jen voda) tak první co se mělo stát bylo odpojení od zdroje, vyjmutí akumulátoru a dlouhé sušení. Takto notebook má opravdu našlápnuto do věčných lovišť.Působením elektrického proudu v kapalině (tedy byť ve slabém, ale přeci jen elektrolytu) docela reálně nastartovad oxidaci, která se může projevit až po čase.