Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update počítače

Ahoj, jakej mi doporučíte co nejlepší update? Zaměření hlavně na hry.

i5 3330
Gigabyte H61M-S1
RAM 4GB 1333MHz Patriot
Sapphire HD 7770 VaporX
OCZ 500W
HDD 1TB WD (SATA II)

Náhodou docela to táhne. Např. League of Legend- 150FPS (Full HD, nejvyšší detaily), Euro Truck Simulator 2/ Mafia 2- lock na 60FPS (Full HD, nejvyšší detaily). Neříkám, že to jsou nějaký extra náročný hry, ale třeba Battlefield, Call of Duty moc nehraju. Jen se mi prostě přijde poslední dobou, že už to prostě nějak zpomaluje apod.