Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedostatek paměti

PC starší ,procesor Celeron 1,7, RAM 2GB,před 1/2 rokem W XP v pohodě, nyní jsou W 7 a opakovaně se objeví hlášení - v PC není dostatek paměti, ukončete všechny programy--PC zdá se na internetu pamalejší ale offlin je rychlejší.Můj dotaz ,mělo by smysl vyměnit nebo přidat RAM, procesor je asi slabý. nebo raději koupit nový PC? A ještě dotaz, stačila by vyměnit zákl. deska s procesorem a znovu nainstalovat W 7, s tím ,že by skříň zůstala stará?Děkuji.

win7 2GB staci aj na browsovanie, skontroluj si co ti tam bezi na pozadi a zere RAM. (ctrl-alt-del spravca procesov)
Ked mas malo RAM tak si si nemal vypnutj virtualnu pamat (ovl.panely-system).
Idealne je na starom crepe nechat WinXP. Alebo si dokup 2GB RAM.