Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy z "niceho" nic

Ahoj.

Chci se zeptat diky cemu(nebo co se mi mohlo) dostat do PC a zpusobovat lagy?

Tipuju ze to tam bude sidlit dele ale problem je az od ted...jinak internet normalne funguje ale u online her mam lagy(BF4 CS:GO)

Mam Windows 8.1 a mam spusteny Windows Defender a ten na nic neprisel...

Jedina necekane zvlastni vec ze pri zapnuti pc a prvni spusteni prohlizece se mi zapne jaka si ruska stranka :/

Nejaky rady co delat nebo cim popripade prohnat PC? Diky moc

ano jinak je tohle ono?
***** [ Services ] *****

***** [ Files / Folders ] *****

***** [ Scheduled Tasks ] *****

***** [ Shortcuts ] *****

***** [ Registry ] *****

***** [ Browsers ] *****

-\\ Internet Explorer v11.0.9600.16518

-\\ Mozilla Firefox v33.1 (x86 cs)

-\\ Chromium v

*************************

AdwCleaner[R1].txt - [1530 octets] - [30/11/2014 20:46:31]
AdwCleaner[R2].txt - [873 octets] - [30/11/2014 20:53:25]
AdwCleaner[R3].txt - [734 octets] - [30/11/2014 21:03:05]
AdwCleaner[S1].txt - [1533 octets] - [30/11/2014 20:49:29]

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[R3].txt - [853 octets] ##########

Prave ze skoro nic...nebo nic se by se nespoustelo predtim. Jinak jsem kabelem a internet funguje normalne(i wifi) videa na YT se nacitaji v pohode(i 4k) zadne cekani..

Jen ty hry :/
Jinak pres wifi router jsem pripojeny

A kdyz pingnu seznam atd na co mam koukat?

mam spusteny Windows Defender

na viry nestačí, to je jen na nejběžnější nákazu.

např. proskenovat z nějakého bootovacího antivirového cd.
po návratu do windows ještě kontrolu v příkazovém řádku (cmd.exe):

sfc /scannow

nebo po deratizaci smazat všechny síťové karty a nechat je po restartu znovu doinstalovat.

Programy po spusteni vidis v start-spustit: msconfig, karta po spusteni. Neni tam "nic" ale neco.

Skus nastavit u TCP/IP v4 DNS rucne na 8.8.8.8
Zobrazuje sa stale ta ruska stranka?. Skus v prehliadaci proxy nastavit napevno na ziaden (v nastavei prehladaca - pripojenie). Stale ruska stranka?

jj vim ze tam nejake jsou ale ty znam a vim co to je(Nvidia zvukovy ovladac adt) jinak ve sluzbach take nic zvlastniho(normalni programy co znam)

Ruska stranka zmizela po prvnim scanu v MBAM...ale lagy jsou porad....nemuze byt neco s modemem nebo tak neco? Je mi opravdu divne ze jedine co to postihuje jsou hry...