Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficky vstup do PC z HDTV Receiver

Zdravím,

To, co bych potřeboval je poměrně jednoduchá věc :D

Mám standardní HDTV Receiver pro satelitní TV Skylink, kde mám rovněž předplacené jisté kanály.
No a chtěl bych, abych se mohl na svém PC dívat na tyto kanály, třeba v nějakém menším nastavitelném okně.
Receiver má ještě jeden volný HDMI výstup, ale kdyby mi to šlo i přes SCART, který tam je rovněž volný, tak by mi to vyloženě nevadilo.

PC --- Core i5 3570, MB: AsRock Z77 Pro 4, 8GB DDR3 1600Mhz a grafika Sapphire R9 290 TRI-X bez vstupu. - OS WIN 8.1 64Bit

Takže bych potřeboval koupit asi TV kartu, která by mi dovolovala dívat se v reálném čase v okně na PC přesně na to co bude zapnuté na Receiveru
Investovat bych samozřejmě chtěl co nejméně a to tak nejméně, že uvažuji o koupi:

www.aliexpress.com/item/Free-shipping-New-USB-2-0-Easycap-dc60-tv-dvd-vhs-video-adapter-capture-card-audio/1702010031.html

Ale kdybych se někde vešel do 800 Kč a bylo by to HD, tak bych to skutečně asi koupil takhle. Jinak na tom samozřejmě nechci nic stříhat ani mixovat, taky to nemusí mít žádnej koax vstup.

Díky moc za odpovědi.

ale ten muj riceiver ma uz jenom obrazovy vystup, mame to takhle treba v kuchnyni, kdy z jednoho receiveru mame napojene dve TV, sice muzes sledovat na obou TV vzdy to same, ale funguje to, zadnej PC SAT TUNER nebo co nepotrebuju tvl :DDD Obrazovy vystup mi uz dava do trech vystuppu ten muj receiver, dve HDMI a jedna SCART, jen potrebuju, aby mi neco schrouplo bud t HDIM nebp SCART(cinche) do PC, jen mam trochu obavu, ze k tom bude potreba nejkej SOFT, aby to nebyl jen ciste zazanm na disk, ale mohl jsem to sledovat v realnym case anic se nikam neukladalo.

Ano pred 10rokmi som mal grafiku s composite vstupom. Da sa to aj pozerat nazivo (nejaky SW urcite budes mat k tomu grabberu pribaleny, ked nie tak existuju aj kdejake capture viewery apod)
Neviem preco dnes nerobia grafiky s nejakym vstupom, cinani poondiati sa nahanaju len ze kto zozere viac atomovej energie :)