Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekanie hier po aktualizáci na Windows 8.1

Dobrý deň,chcel by som Vás poprosiť o radu.Dneska som aktualizoval môj notebook z Windowsu 8 na Windows 8.1. Mám problém že mi začali sekať hry. Napríklad FarCry 3 mi na Windows 8 išiel v pohode bez sekania na 1280x720 a stredných nastaveniach.Teraz mi začal sekať. Našiel som že by to mohlo vyriešiť zmenenie kompatibility na Windows 8,nepomohlo.

Môj NTB:

Asus A55V
[Moc sa PC nerozumiem takže pardon ak niečo bude chýbať :)]

Procesor: Intel Pentium CPU B980 2.40GHz
RAM:4,00 GB
Typ systému: 64 bitový
OS: Windows 8.1
Grafická karta: NVIDIA GeForce 610M,2GB

Ďakujem za pomoc. A prosím ospravedlňte gram. chyby. Mám 13 rokov :)

Nebylo. Aktualizace na Win 8.1 proběhne automaticky, musel bys ji zakázat zásahem do registrů (což - jak to tak čtu - by bylo beznadějné).
Nechápu, co chceš? Dyť jsi to dostal na talíři až pod nos - odkaz na web a ještě navrch seznam ovladačů:

VGA, LAN, wifi a Bluetooh

Pokud tomu nerozumíš, někoho si k tomu zavolej, nebo to někam odnes.

Asi sa na to vykašlem,veď NTB funguje a hry nie sú podstatné a ešte je to celkom priehľadnejšie :) Kebyže zmením názor tak urobím ako si my povedal dám to ujovi,pracuje v servise PC :D. Každopádne ďakujem všetkým za pomoc.

Ahá,pardon prečítal som si to ešte raz pochopil som :D. No a bol som v servise a ujo nemá čas tak povedal že mám sa Vás skúsiť ešte popýtať že na tejto stránke vždy nájdem odpoveď.Takže teda mám stiahnuť všetko čo ste mi napísali ? Teda VGA, LAN, wifi a Bluetooh ? Alebo niečo presne ?

Nie nič som nespúšťal,a OK updatujem to ale asi až zajtra lebo musím isť zo psom a potom úlohy :D A ešte otázočka keď to nainštalujem môže sa niečo pokaziť ? Pretože ak by som to pokazil mal by som od rodičov fajnovo vynadané :D

Ano mozes nainstalit vsetko menovane, najnovsie verzie. Pre VGA tam budu urcite dve, jedno pre intel druhe pre nvidiu, instalis obe. Nic sa nepokazi.

Navyse ak by bol problem tak notebook ma moznost obnovit windows resp. vsetko na stav od vyrobcu, spravnou klavesou po zapnuti. Skusat len az si odzalohujes svoje data na nejaky externy disk.

No takže nainštaloval som to ale VGA INTEL mi nejde nainštalovať. Ale FUNGUJE TO ! NESEKÁ MI TO ! KUA CHLAPCI ĎAKUJEM ZA POMOC KEBYŽE VÁS POZNÁM TAK VÁS HÁDAM VYBOZKÁVAM :D DPČ NESKUTOČNE ĎAKUJEM ! ZACHRÁNILI STE MI PEŇAŽENKU :D!Mimochodom na ten Intel mi napísalo: Tento počítač nespĺňa minimálne požiadavky na inštaláciu softvéru. A pardon za vulgarizmus. A ako mám zrušiť tento rozhovor ? Alebo to tu mám nechať pre ostatných ktorým by to tiež sekalo ? :D