Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 4s nelze se připojit k wifi

Ahoj,

asi před týdnem jsem aktualizoval na iPhone 4s iOS 8.1.1, podle článku co jsem četl tak psali, že to fixovali aby to nebylo problémové na IP4s. Týden nebyl problém, ale dnes mi vypadla wifina a nejde se připojit. Moji síť to najde, ale jak když se nenačte ip adresa a dns atd... Restart jak wifi tak i mobilu jsem zkoušel, ale nic nepomahá. Neví někdo co s tím?

//Komentáře typu iShit, iSračka atd si můžou někteří odpustit :)

jak notebuk a iphoun pátý souvisí s tvým krámem?
na svém routeru snad můžeš změnit nastavení wireless security, to ti nikdo nezakazuje.

ovladače/nastavení často nemají volbu regionu. potom je loterie, s čím počítají: usa 11 kanálů nebo českých 13.
dá se tomu předejít ručním nastavením kanálu routeru 1-11, ale v paneláku potřebuješ vědět, jaké sítě jsou okolo = na jakých kanálech tě nejvíc ruší.