Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem statický náklon laptopu

potřebuji poradit od odborníka jestli má být notebook na stole položen rovně nebo může být použita podložka a notebook nakloněn asi o 45° ... jde o to aby se třeba neodpálil HDD jsou na to notebooky stavěné?... děkuji za opověd a stačí jedna odpověd (mám obyčejný Asus)

No ak mas klasicky disk (platnovy) tak kludne ho mozes naklanat ale NESMIES rychlo ho naklanat ked je zapnuty inak moze doist k poruseniu disku.
Ale ak pomaly snim naklanas tak nevadi nic sa mu nestane.
No ak ale mas SSD disk tak ten mozes naklanat surovo aj rychlo a nic sa mu nestane ani notebooku sa nic nestane (ak ovsem nemas DVD v mechanike).