Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový telefon ?

Dobrý den rozhodl jsem se koupit jeden z těchto telefonů , ale otázka je jaký si nakonec koupit :

Nokia Lumia 1020

Sony Xperia Z1 Compact

Pokud mi poradíte budu rád + nevím jestli by mi třeba na té lumii stačilo 32gb když ty fotky zabírají tolik a další věci , u té sony nevím.
A hlavně nevím na jaké stránce si to koupit
Třeba když jsem koukal na lumii tak tady jsem koukal že je 64gb verze za 8 890,00 Kč : nokia-lumia-1020-1
ale přitom tady je pouze 32gb verze za 9 590 Kč http://www.max-shop.cz/nokia-lumia-1020-64gb-black

Takže nevím zda se tomu dá věřit nebo je lepší to koupit někde jinde nevím.

Děkuji za odpovědi.

asi problém s odkazmi,alebo číselný dyslektik ? píšeš o 32GB nokii na max-shop.cz a odkaz dáš na 64GB verziu za 9590 Kč....takže ozaj,čomu sa dá veriť,to je tá otázka.....inak 1000-ková séria nokií je pomerne slušne vymakaný hardware,osobne by som mu dal prednosť pred sony....

Spletl jsem odkaz , nokia-lumia-1020-yellow <--- to je 32gb za 8 590 Kč
nokia-lumia-1020-1 <------ a toto je 64gb za 8 890,00 Kč

Takže pokud říkáš že by jsi dal přednost lumii budu ti věřit ale otázkou je jestli vzít lumii třeba z alzy kde je teda pouze 32gb , a nebo koupit tu 64gb verzi a dám do toho ještě méně než tady na té alze za 9891,- http://www.alza.cz/nokia-lumia-1020-white-d510608. htm .

Pokud hodlas jen telefonovat tak je to uplne jedno, co se tyka fotek, tak na 10GB jich ulozis radove deset tisic, a vzhledem ke spolehlivost pameti v telefonech bys mel stejne aspon jednou tejdne zalohovat, takze toho prostoru mas vic nez dost.

Pokud to ma byt narocnejsi vyuziti a krome telefonovani a fotek se bude prehravat i video, zvuk, serfovat na netu, vyuzivat vselijake aplikace a treba i si neco zahrat, tak bych ti jednoznacne doporucil naprosto skvely telefon Samsung Galaxy S4 LTE Advanced nebo-li SGS4 i9506. Mam ho, bomba. Sehnat se da mirne pres 9.000,-

Ale i ta Xperia Z1 compact neni spatna, uzivatele si ji dost chvali jako jeden z nejpovedenejsich telefonu od Sony. Mas tam 16GB (cca. 10GB uzivatelskeho prostoru) a prikoupis microSDHC 32GB a si za vodou.