Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levné pc - pouštení reklamy ve smyčce

Zdravím, mám poněkud komplexní dotaz:
Potřebuju PC, které se připojí k televizi a bude přehrávat dokola nějaké video (reklamní spot) a bude se umět vzbudit v určitý čas, začne přehrávat video smyčku a poté se v určitý čas zase vypne. Toto se bude opakovat stále.

Co mě napadlo:
- Raspberry Pi - nemám mnoho zkušeností, muselo by to být fakt jednoduché, popř. někde nějaký návod
- Spínačky - PC vypnou, ale už ho nezapnou
- Nějakou android věc - http://www.alza.cz/evolveo-smart-tv-box-q4-android -smart-tv-box-d1480641.htm ale nemám s takovýmhle udělátkem zkušenosti
- Klasické PC, např. http://www.alza.cz/zotac-zbox-sd-id18-barebone-d48 5513.htm

Nemá někdo nějaký nápad, jak toto vyřešit?

Děkuji moc.

lepší PC mají v BIOSu auto-on time. V Nejhorším případě se to dá řešit přes WoL. Vypnutí je otázka naplánované úlohy přes Cron/task scheduler (Lin/Win). No a přehrávání je snad to nejjednodušší. Stačí použít VLC, které se dá ovládat z příkazové řádky.

ad. spinacky: pc sa moze po pripojeni napajania aj sam zapnut, nastavuje sa to v BIOSe (after power fail).
Lepsie je ale nastavit v biose zobudenie v urcitom case, a vo Win nastavit na vecer prechod do hibernacie alebo vypnutie (naplanovat prikaz shutdown) a nepotrebujes ziadne spinacky. //edit: dokonca ak budes len hibernovat tak si mozes v planovaci uloh Win nastavit ulohu na nejaky cas, a zaskrtnut zobudit PC pre tuto ulohu, a nemusis nastavovat nic v BIOSe. Funguje to ale len po prechode do S3 alerbo S4, ne soft-off - tam len BIOS.
Co sa tyka raspberry to by sa dalo tiez, potrebujes len nejaky prehravac videa a nadrbat to do raspbianu nech sa to spusta furt po starte.