Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wifi problém

Zdravím mám problém s wifi, vše mám dobře nainstalováno a u stupnice wifi mám červený křížek, nevěděl by někdo co s tím? Mám vše správně nainstalované a zapnuté a přesto nejde ...

A teraz teda nevidis ziadnu ani tie susedove? Co si s tym robil v den odkedy to nejde? Aplikaciu od vyrobcu na nejake tie hotkey alebo wifi teda nejaku mas? Tam v tej aplikacii to potom mas aj jasne napisane wireless vypnute bluetooth vypnute alebo jak.

Skus notebook vypnut a vybrat baterku aj nabijacku na minutu.

aplikace u teba sa bude asi volat flash cards alebo neco podobne
http://forums.toshiba.com/t5/Networking-Wi-Fi/Can- t-turn-on-wireless-capability/td-p/190546

If the 'Flash Cards' don't appear at the top of the screen when you hit the 'Fn' key, then click the 'Start' button and type the word flash in the search field. In the programs that appear at the top, you should see 'Restart Flash Cards' and 'Settings for Flash Cards'. First, click on 'Restart Flash Cards', then again click on 'Start' and type in the word flash in the search field. This time click on 'Settings for Flash Cards', and make sure there is NOT a check mark on 'Disable all function keys', click 'Apply' and 'OK'. Then try the Function key/Flash cards + your F8 key again.