Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor vzdálenost

Dobrý den mam vybraný monitor 24 palců velký. Budu na něj koukat zhruba z 80 cm. Našel jsem D test a tam pisou ze je to blízko. Neví někdo teda, zda je to takový problém případně jak velký monitor. Děkuji za pomoc.

Co to je za nesmysl.

Popros nekoho at ti podrzi cca. papir velikosti A2 pred ocima a postupne ho oddaluje, az uvidis naraz na cely papir, tak to je minimalni vhodna vzdalenost, zjistis ze je to cca. 30cm. Samozrejme koukat z 50cm bude pohodlnejsi uz kvuli tomu, ze asi nebudes nalepenej tak na stole.

Zadne bezpecnosti limity jak oto bylo driv u TV a CRT monitoru u LCD nejsou!