Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsou potřeba nové ramky?

Zdravím, zajímalo by mě jestli je potřeba pořizovat si nové ram a nebo jestli to ničemu nepomůže..
Někdy mám i 95% využití třeba při BF4

Momentálně mám
Kingston HyperX black 4GB (2x2GB) DDR3 1333

Sestava
MSI H61MA-E35 (B3) - Intel H61
Sapphire HD 7750 1GB GDDR5
WD Caviar Blue EX - 1TB
Intel Core i3-3250

Můžete mi nějaké ram doporučit?

Aha ta doska ma len 2 sloty, to si teda moc nevyhral. Potom 2x4GB ale hladaj si nejake obojstranne (2row x8) nech nemas problemy.
P.S. ale kedze to je moderny ivybridge tak na tom by mali fungovat akekolvek standardne (ne ECC) 4GB moduly, t.j. akekolvek 2x4GB DDR3.