Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční ethernet připojení

Zdravím,

mam problem s připojením přes kabel. Kabel je v pořádku, problem je v tom, že ty diody u připojení stále svítí a neblikají (i když je kabel odpojen), zhasnou pouze v připadě, že vypnu notebook. Ve spravci zařízení v ovladacích panelech to vůbec neukazuje žádné zařízení pro ethernet připojení, i když ovladač je nainstalován (zkoušel jsem ho přeinstalovat). Da se s tím něco udělat nebo odešla síťovka? Díky za rady.

síťovka nebere tolik, co celý polouspaný notebuk.
edit: ve správci zařízení se dá zap/vyp funkční. ty máš přídavný usb krám a potřebuješ snížit odběr, musel bys deaktivovat "povolit zařízení probouzet..."
win7,8 ms optimalizuje na rychlé probuzení, ale kašle na tvou baterku.
buď ať to podřimuje na napájecí adaptér, nebo to vypínej.