Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posekávání ve hrách

Snad jsem to zařadil dobře...

Ahoj no mám takový problém...

Hraji (jakoukoliv hru) příklad AC IV black flag či jen WOT (world of tanks) nebo Skyrim mám FPS více jak 30 (něco kolem 40-45) ale ta kči tak kra se mě jakoby posekává něco jako když máte málo FPS...prostě sekunda sek ale takovej ten ani né vteřinovej sek..

myslel jsem že jsou to ovladače přeinstaloval jsem nový starší beta nic...
aktualizoval jsem directx nic... aktualizoval jsem systém nic... Vsync mám ve hrách vyplej a zkoušel jsem i ze zaplým ale pořád to samé..
nevíte někdo co s tím? (viry v PC nemám používám antimalware)

Sestava:
Athlon X2 255 3GHz netaktováný a chladí jej Freezer 7 pro
nVidia GTX 650OC 1GB (není to TI verze) ještě půl roku v záruce netaktovaná (1111/1250)
4GB DDR3 1333MHz
Zdroj Eurocase 480X (má ale 2x 6-pin takže něco udrží)
přidávám teploty

Snad jsem to zařadil dobře...

sekání systému a dětské hry skutečně do pc sestav nepatří, ale co chtít od aceristů.

viry v PC nemám používám antimalware

četl sis nějaký log ze systému (pro masochisty je to poněkud zastaralý hijackthis nebo combofix)
kontroloval jsi tajný antimalware něčím fungujícím? adwcleaner (vypisuje i log), nějaký boot antivir z cd
co a proč se ti automaticky spouští po startu? ms autoruns, mitec tmx, starý codestuff starter
jaké cizí (nemicrosoftí) služby ti běží na pozadí? viz výše zmíněné sw
jaké procesy ti běhají v paměti, jaké mají vytížení, co a proč tam dělají? chce to setřídit procesy ve správci úloh podle %cpu, zobrazit sloupec s cestou k programu/s příkazovým řádkem, je tam i popis. a zobrazit procesy všech uživatelů.

Zdroj Eurocase 480X (má ale 2x 6-pin takže něco udrží)

1) má to na hlavní 12V větvi max 240W - jen ať víš, co je ec za podvod.
2) je to starý krám určený pro tehdejší p4 cpu. kdo ví v jakém stavu má dnes kondy, jestli při větším odběru stačí filtrovat.
-> běž si koupit dnešní normální zdroj, toto je do kancl sestavy nebo na vyhození.

mbam by měl být dobrý.
kdybys neměl mrdku zdroj, ptal bych se, proč sis přesto nevyjel žádný log z nějakého sw, proč sem dáváš obrázky z klidového stavu (cpu 6-7%), proč je záložka procesy setříděná podle paměti místo vytížení cpu a nezobrazuje cesty k programům, proč jsi nezjistil cizí služby/services a položky po spuštění/autoruns.

ale ten zdroj se usvědčuje sám, dál není třeba hledat.

sorry za pozdní odpověď, včera jsem budoval krmítko pro ptáky a stejně na to dnes hopsáci rozežraní kašlou.