Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini Pc

Dobrý den, v minulých dnech jsem tady byl spokojený s radou ohledně výběru monitoru, tak to zkusím zase. Mám v plánu si koupit mini pc, nepotřebuji od něj nic více než plinulé prohlížení internetu přes wifi a skype, hdmi výstup a usb nic více. Jelikož mám doma jak herní pc tak i notebook, jedná se jen o stroj v podstatě na net tudíž cena pokud možno nízká, nějaký průměr.Děkuji moc za pomoc zaujal mě tento http://www.czc.cz/rikomagic-mk602-magic-box/131607 /produkt

Pokud jde tak moc o finance, k čemu mu je něco takového? Má v tom celkem použitelný procesor, naprosto k ničemu 4 GB RAM. Když koupí levnou desku s Atomem a 2 GB RAM, požadavky to splní úplně stejně za nižší cenu. Jasně, výkonu to má málo, ale mám tablet s Atomem Z3745, 2 GB RAM, 32 GB prostorem a pustím na tom fullHD film, internet si prohlédnu naprosto v pohodě.