Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdil mezi monitorem a televizi

Ahoj mám dotaz chci si koupit, nový monitor jen na net a filmy. Velikost okolo 22, je rozdíl když si koupím jen monitor, nebo televizi. Jde mi o to že ta televize má pro mě větší využití, jen nevím jak je to ohledně koukání na ní po delší době četní třeba z 50 cm zda je lepší ten monitor, nebo je to jedno děkuji za pomoc.

Jde o cenu, obraz na levne TV do 10.000,- bude horsi nez na "drazsim" monitoru do 6.000,-. U drazsi TV se to srovna, obrazovou kvalitu opravdu draheho monitoru nad 10.000,- urcite nevyuzijes.

U filmu je to jedno, tam jde hlavne o velikost, takze radeji aspon 32" TV, ale na ten net bych radeji koupil monitor.