Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinFast DTV2000H-propojení videa a vid.kamery s PC

Nazdárek potřeboval bych poradit jak propojit video s PC přesněji s tou televyzní kartou.Pořídil jsem si jí kvůli tomu abych si mohl video nahrávky z pásku předělat na dvd.Bohužel toto propojení se mi stále nedáří a použil jsem kabel S-Video i jedno činč v balení je krátky kablik který je rozdvojen a jedna koncovka je na S-Video a druhá je na činč.Toto propojení jsem použil ale obraz byl špatný a bylo to bez zvuku.(Jinak klasicky nahrávat tv jde s pěkným obrazem a se zvukem).
Mohl by mi někdo poradit jak úspěšně to propojit abych mohl do PC dostat hezky obraz i se zvukem co je třeba za kabel?nebo něco jiného.Při nákupu teto karty mi bylo řečeno že ta se hodi na propojení video zařízení s PC proto jsem jí kupoval.Předem dík.

zly obraz...hmm...mozno je uz kazeta nanic....a co sa tyka zvuku tak to musis pichnut bud do zvukovky alebo do dosky...neviem tasko povedat kym to nevidim...ale mam taku istu kartu..neviem skus sa s tym dako pohrat:-D