Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhodné zamrzání pc

Dobrý den,

asi tak 2 měsíce zpátky jsem si postavil nové pc a cca 14 dní vše jelo úplně v pohodě. Po těchto 14 dnech mi počítač začal náhodně zamrzat. Stává se mi to v různých situacích při hraní, práci nebo dokonce i když u pc nejsem. jediné co jsem vypozoroval je že se to stává průměrně každé 3 dny. Zamrznutí je vždy stejné. Z ničeho zamrzne obraz a i zvuk (vytvoří se sound loop) a je potřeba restartovat pc natvrdo (zkoušel jsme čekat i 10 min jestli se nerozběhne). Nevytvoří se žádný dump takže vůbec nevím co by to mohlo být.PC jsem přeinstaloval. Všechny provedené testy (procesor, grafika, ram) dopadli dobře a vše při nich běží bez zamrznutí. Počítač se nepřehřívá. Poslední co jsem zkoušel bylo odinstalovat ovladače na HDMI audio na grafické kartě (někde jsme četl že by to tím mohlo být), problém přetrvává. Nevíte někdo prosím v čem by mohl být problém?

Operační systém - Windows 7 Professional 64x

PC sestava:

Grafika - Asus GTX650TI (Nvidia GeForce GTX 650 Ti)
Procesor - Intel Core i7-3770k
Základní deska - ASUS P8H77-V LE
Zdroj - 500 W
RAM - 8gb Kingston hyperx beast
HDD - SSD Samsung 840

Jinak SSD Disk pokud nemáš k němu žadný jiný HDD tak se používá pouze k tomu aby na něm byl systém a pouze se z něj četlo SSD -Solid state drive je něco jako fleška má omezený zápis potom se poškozuje nevím jak často něco děláš na disku ale i tak to stačí aby ti to zamrzalo:)