Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - 2x GPU

Dobrý den mám takový dotaz , chci si koupit notebook Lenovo IdeaPad Z50-75 Black a je tam psáno : AMD Radeon R7 M260 2GB + AMD Radeon R7. Jak to mám chápat ? Jsou tam teda dvě grafiky ? A pojede notebook na AMD Radeon R7 ? popř. jak ho přepnout ? Ještě bych chtěl vědět , na co tam jsou teda ty dvě grafiky ? Děkuji za každou odpověď :-))

Ano, jak říká MM.

Máš tam dvě grafiky, které se budou přepínat podle toho, jak je notebook zatěžován, či co na něm právě běží.

Např. : Když zapneš nějakou hru, automaticky se přepne na silnější grafickou kartu.

A proč jsou tam dvě ? - Protože jedna je výkonnější a druhá zas úspornější.