Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký herní PC - možnosti v textu

Čau,

brácha měl před pár týdny nehodu na motorce a chci mu udělat radost. Navíc má zítra narozky. Chci mu koupit PC na hraní her. Jsem student, takže peníze nic moc. Koupili byste nějaký z níže uvedených? nebo je to předražené.. Limit je těch 8 tisíc. Nepotřebuje žádné nové hry,vždycky chtěl hrát treba battlefield 3..atd..

http://pc.bazos.cz/inzerat/41894871/Hrni-pocitac-n tel-Core-i5-310-GHz.php

http://pc.bazos.cz/inzerat/41278697/Herni-ctyrjadr ove-pc-top-stav-.php

Omlouvám se za,pro vás asi dětinsky dotaz,ale v pc se vůbec nevyznám..

Díky za názory!!

Ahoj, za mě ani jeden z uvedených, strašné peníze za něco, co skládal kdo ví kdo, kdo ví s čeho a s žádnou nebo pofiderní zárukou... Věřím, že za 8K seženeš slušné PC bez monitoru i se zárukou ;-)

8 tisíc na herní počítač ? :-D To hele asi ne :/

Z bazaru bys ''něco'' možná ještě sehnal, ale počítej většinou s : Warez, nelegální windows, špatný zdroj.............

A pokud by si chtěl něco nového - tak ti na tom pojede BF3 na nejnižší detaily, s rozlišením 800x600 tak na 15 FPS :/ :-D

EDIT : Ještě jsem to projel znovu, a jestli považuje ten druhý PC někdo za herní, tak už fakt nevim. Ten první by možná ještě něco snesl, ale ten druhej = totální šunka.